Expert - Biuro Ubezpieczeniowe

15-167BiałystokWładysława Wysockiego 2 lok. nr 9 (I piętro)Podlaskie856516440

-

Ubezpieczenia / Ubezpieczenia komunikacyjne

Expert - Biuro Ubezpieczeniowe

15-167 Białystok, Władysława Wysockiego 2 lok. nr 9 (I piętro)

85 651... 64 40więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Aktualności

Klauzula Informacyjna RODO w Ubezpieczeniach

Klauzula Informacyjna RODO w Ubezpieczeniach

Zgodnie z art. 13 ust. 1-2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych dalej „RODO”.


I. Klauzula informacyjna

Informujemy, że podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Expert – Biuro Ubezpieczeniowe (Administrator), z siedzibą przy ul. Władysława Wysockiego 2 lokal. 9, 15-167 Białystok.
Podane przez Panią/Pana dane będą przechowywane do momentu przedawnienia ewentualnych roszczeń lub wygaśnięcia obowiązku przechowywania danych wynikającego z przepisów prawa, w szczególności obowiązku przechowywania dokumenmtów księgowych lub odwołania wyrażonych zgód marektingowych.

II. Jak się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych?

W sprawach ochrony swoich danych osobowych należy się skontaktować pod adresem e-mail: expert.biuro@gmail.com; lub też pisemnie na adres siedziby firmy wskazany w punkcie I powyżej.


III. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji umowy w tym również:

 porównania z danymi zawartymi w Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym
 oceny ryzyka
 celów archiwalnych
 celach podatkowych oraz przechowywania dowodów księgowych
 przedstawienia i porównania ofert
 informowania o kończących się umowach lub innych datach związanych z umową
 informowania o warunkach zawartych umów
 informowania w przypadku zmian rynkowych mogących mieć znaczenie dla klienta
 marketingu bezpośredniego produktów i usług


IV. Administratorami Pana/Pani danych osobowych będą również podmioty:

Dział I Zakłady Ubezpieczeń na życie działające w formie spółki akcyjnej, towarzystw ubezpieczeń wzajemnych, oddziałów zakładów ubezpieczeń państw członkowskich EU oraz państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym (EEA) oraz podmioty działające jako multiagencje ubezpieczeniowe zarejestrowane jako spółki cywilne, spółki z o.o., spółki akcyjne. (wykaz niniejszych podmiotów dostępny jest w biurze Expert - Biuro Ubezpieczeniowe).

Dział II Zakłady ubezpieczeń osobowych i majątkowych działające w formie spółki akcyjnej, towarzystw ubezpieczeń wzajemnych, oddziałów zakładów ubezpieczeń państw członkowskich EU oraz państw członkowskich Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA) – stron umowy o Europejskim Obszarze Gospodarczym (EEA) oraz podmioty działające jako multiagencje ubezpieczeniowe zarejestrowane jako spółki cywilne, spółki z o.o., spółki akcyjne. (wykaz niniejszych podmiotów dostępny jest w biurze Expert - Biuro Ubezpieczeniowe).


Ponadto dane osobowe mogą być udostępniane innym podmiotom z którymi Expert – Biuro Ubezpieczeniowe współpracuje w ramach pośrednictwa sprzedaży ubezpieczeń, jeżeli wyraził/a Pan/Pani zgodę na takie przekazanie.
Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom przetwarzającym dane osobowe na zlecenie administratora: dostawcom usług IT, podmiotom przetwarzającym dane w celu windykacji należności, agencjom marketingowym, czy też agentom/OWFCA ubezpieczeniowym współpracujących z Expert, przy czym takie podmioty przetwarzają dane na podstawie umowy z administratorem i wyłącznie zgodnie z poleceniami administratora.


Podane dane osobowe w związku z zawieraną umową i dokonywaniem oceny ryzyka będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany z uwzględnieniem profilowania. Ponadto również przekazywane do celów analitycznych oraz statystycznych.
Osobno informujemy, iż przetwarzaniem danych osobowych mogą zajmować się wyżej wymienione podmioty Działu I oraz Działu II i mogą odbywać się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG), które podlega odpowiednim zabezpieczeniom w zakresie ochrony prywatności oraz praw i wolności osoby, której dane dotyczą, zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Kopia danych może być uzyskana od danych Administratorów wskazanych w Dziale I i Dziale II.


V. Przysługuje Panu/Pani prawo do:

 dostępu do treści swoich danych
 poprawiania swoich danych
 usunięcia, ograniczenia przetwarzani
 prawo do przenoszenia danych
 prawo do wniesienia sprzeciwu
 prawo do cofnięcia zgodny w dowolnym momencie bez wpływy na zgodności z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem


Ponadto ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pan/Pani, że przetwarzanie danych osobowych Pana/Pani dotyczą naruszenia przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Wróć do listy aktualności

3

 

Kontakt

15-167 Białystok,
Władysława Wysockiego 2 lok. nr 9 (I piętro)

85 651... 64 40więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok

www: expert-ubezpieczenia.firmy.net/


Godziny otwarcia: otwarte dzisiaj od 9:00

  • Pn
  • Wt
  • Śr
  • Czw
  • Pt
  • So
  • Nd